Padasjoen yritys

Hallituksen kokoonpano: 

Puheenjohtaja 

Anne Lahtinen anne.lahtinen@edu.padasjoki.fi

Sihteeri 

Salla Helvilä salla.helvila@gmail.com

Rahastonhoitaja 

Johanna Lehtinen johanna.lehtinen@saastopankki.fi 

Varapuheenjohtaja 

Henri Lahtinen henri.lahtinen321@gmail.com 

Jäsenrekisteri

Kimmo Perälä kimmo_perala@yahoo.com 

Jäsenet 

Veikko Salo vexi.salo@gmail.com 
Janne Virtanen janne.virtanen@padasjoki.fi 
Mikko Toivonen mikko.toivonen@oivappk.fi 
Marju Salomaa marju.salomaa@padasjoki.fi 
Vesa Rantanen vesarantanen49@gmail.com
Miikka Ounila miikka.ounila@gmail.com

Varajäsenet 

Jarmo Salomaa 
Jarmo Lahtinen 
Erkki Gran 
Petteri Lahtinen
Villepekka Ojala
Padasjoen Yritys ry on perustettu vuonna 1907. 


Seurassa on neljä aktiivisesti toimivaa jaostoa:























© 2019-2020. Padasjoen Yritys.


Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
Evästeiden tiedot
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
OK, ymmärrän